top of page

Naila Hotel

     The history of the ctiy dates back to Byzantine Empire with the names of Jeptimun and Makriköy after 1925 Bakırköy, on of the biggest center of İstanbul, got this present name. Since 2014, Naila Hotel has been providing boutique services to local and foreign tourists in Bakırköy. 

     Naila Hotel is located on İstanbul Street, on of the largest streets in İstanbul, which continues along the coast from historical Peninsula to the center of Bakırköy. Walking distance to both busy and lively area; Kennedy Street and the center of Bakırköy. Beside Galeria which is the oldest shopping mall of Istanbul you can also safely and quickly reach to Capacity and Carousel shopping malls , shops , cafes, restaurants , coastal road and other facilities. You can easily reach to the public transportation vehicles ; bus station, metro line, metrobus, marmaray, minibus and pier which are very close to our hotel and you can also go to approximately 30 min. central areas such as Eminönü, Karaköy, Sultanahmet and Taksim.

     Our hotel has a total 20 rooms and a covered terrace with a sea view by having your breakfast in the morning. Our rooms are available for 1-2 people, 3 people and 4 people. 24/7 reception and cocierge service we are constantly with our calued special guests and we look forward to making you feel at home.

                                                                                         

                                                                                           TR

     Tarihi Bizans'a kadar uzanan; ismi Jeptimun, Makrohori, Makriköy gibi değişimlere uğramış ve en son 1925 tarihinde bugünkü ismini almış olan Bakırköy'de 2014 yılından bu yana Naila Hotel olarak yerli yabancı turistlere hizmet vermekteyiz.  Bugünlerde Bakırköy en büyük ilçelerimizden biri olarak İstanbul'un merkezlerinden biridir.

     Otelimiz tarihi yarımadadan Bakırköy'e kadar sahil boyunca devam eden İstanbul'un en büyük caddesi Kennedy caddesi ile Bakırköy merkez arasında bulunan ; her ikisine de yürüme mesafesinde ,bölgenin en işlek caddesi İstanbul caddesi üzerindendir. Bakırköy'de Türkiye'nin ilk alışveriş merkezi olma özelliği taşıyan Galeria'ya ek olarak, caddemiz üzerinden bulunan Capacity ve Carousel alışveriş merkezlerine ,diğer muhtelif mağazalar ve restorantlara, sahil yoluyla merkezi birbirine bağlayan yay yolu gibi etrafı güvenli bir şekilde gezebileceğiniz imkanlara sadece otelden dışarıya çıkarak ulaşabilirsiniz. Otobüs, dolmuş, metro, marmaray ve deniz ulaşımı gibi çok yakınımızda olan toplu taşıma ağlarına ulaşarak şehrin diğer merkezleri olan Eminönü, Karaköy, Sultanahmet, Taksim gibi yerlere ortalama 30 dakika gibi bir sürede kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   Otelimizde toplamda 20 oda ve sabahları deniz manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapacağınız bir kapalı terasımız bulunmaktadır. 20 oda içerisinde 1-2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik konaklama seçenekleri bulunmaktadır. 7/24 resepsiyon ve concierge hizmetiyle sürekli olarak siz değerli misafirlerimizin yanındayız ve sizi evinizde hissettirmek için sabırsızlanıyoruz.

bottom of page